vedení Kabinetu pro klasická studia FLÚ AV ČR

PhDr. Petr Kitzler Ph.D., DSc. vedoucí kitzler@ics.cas.cz +420 234 612 304
Mgr. Jakub Čechvala, Ph.D. zástupce vedoucího cechvala@ics.cas.cz +420 234 612 330
Mgr. Julie Černá, Ph.D. zástupkyně vedoucího cerna@ics.cas.cz +420 234 612 327
Jitka Podráská sekretariát podraska@ics.cas.cz
kks@ics.cas.cz
+420 234 612 303

pracovníci

prof. PhDr. Bazant Jan, CSc. Oddělení antické kultury a její recepce bazant@ics.cas.cz +420 234 612 311
PhDr. Beneš Jiří Oddělení biblických studií benes@ics.cas.cz +420 234 612 316
Mgr. Cielontko David, Ph.D. Oddělení biblických studií cielontko@ics.cas.cz +420 234 612 319
Mgr. Čadková Daniela, Ph.D. Oddělení antické kultury a její recepce cadkova@ics.cas.cz +420 234 612 331
Mgr. Čechvala Jakub, Ph.D. Oddělení antické kultury a její recepce cechvala@ics.cas.cz +420 234 612 330
Mgr. Černá Julie, Ph.D. Oddělení středolatinské lexikografie cerna@ics.cas.cz +420 234 612 327
Mgr. Dus Jan, Th.D. Oddělení biblických studií dus@ics.cas.cz +420 234 612 318
Mgr. Dvořák Zdeněk Knihovna KKS dvorak@ics.cas.cz +420 234 612 305
Mgr. Bc. Fialová Radka, Ph.D. Oddělení biblických studií fialova@ics.cas.cz +420 234 612 319
PhDr. Florianová Hana Oddělení středolatinské lexikografie florianova@ics.cas.cz +420 234 612 326
PhDr. Förster Josef, Ph.D. Oddělení novolatinských studií forster@ics.cas.cz +420 234 612 317
Mgr. Franek Juraj, Ph.D. Oddělení biblických studií franek@ics.cas.cz +420 549 494 636
doc. Mgr. Hoblík Jiří, Ph.D. Oddělení biblických studií hoblik@ics.cas.cz +420 234 612 319
Mgr. Jůzová Michaela Knihovna KKS juzova@ics.cas.cz
PhDr. Kitzler Petr, Ph.D., DSc. Oddělení biblických studií kitzler@ics.cas.cz +420 234 612 304
Mgr. Kocánová Barbora, Ph.D. Oddělení středolatinské lexikografie kocanova@ics.cas.cz +420 234 612 314
Mgr. Novotný Matěj, Ph.D. Oddělení antické kultury a její recepce novotny@ics.cas.cz +420 234 612 323
Mgr. Nývlt Pavel, Ph.D. Oddělení středolatinské lexikografie nyvlt@ics.cas.cz +420 234 612 324
Mgr. Pelc Vojtěch Oddělení novolatinských studií pelc@ics.cas.cz +420 234 612 313
Mgr. Podavka Ondřej, Ph.D. Oddělení novolatinských studií podavka@ics.cas.cz +420 234 612 317
Podráská Jitka Správa KKS podraska@ics.cas.cz +420 234 612 303
Mgr. Poláčková Eliška, Ph.D. Oddělení antické kultury a její recepce polackova@ics.cas.cz +420 234 612 331
Mgr. Sarkissian Alena, Ph.D. Oddělení antické kultury a její recepce sarkissian@ics.cas.cz +420 234 612 329
PhDr. Silagiová Zuzana Oddělení středolatinské lexikografie silagiova@ics.cas.cz +420 234 612 306
prof. PhDr. Spunar Pavel, CSc. Oddělení novolatinských studií spunar@ics.cas.cz +420 234 612 321
PhDr. Svatoš Martin, CSc. Oddělení novolatinských studií svatos@ics.cas.cz +420 234 612 313
Mgr. Šedinová Hana, Ph.D. Oddělení středolatinské lexikografie sedinova@ics.cas.cz +420 234 612 325
Mgr. Šíma Antonín, Ph.D. Knihovna KKS sima@flu.cas.cz +420 234 612 312
Bc. Šolcová Eliška Oddělení antické kultury a její recepce solcova@ics.cas.cz +420 234 612 311
Ing. Šťastná Lada Správa KKS stastna@ics.cas.cz +420 234 612 307
Mgr. Vaculínová Marta, Ph.D. Oddělení novolatinských studií vaculinova@ics.cas.cz +420 234 612 322
Mgr. Vršecká Kateřina, Ph.D. Oddělení středolatinské lexikografie vrsecka@ics.cas.cz +420 234 612 327
Mgr. Žalud Zdeněk, Ph.D. Oddělení novolatinských studií zalud@ics.cas.cz +420 234 612 314